Kontakt

Kontakt z inspektorem Ochrony Danych Osobowych:
IOD@malitatm.pl

Właścicielem serwisu super-rata.pl jest MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą w Warszawie przy ul. Szajnowicza 1/132, 02-796 Warszawa, NIP: 5252673149, REGON: 36039408.

Serwis super-rata.pl współpracuje z instytucjami pośrednictwa finansowego, firmami pożyczkowymi w celu umożliwienia użytkownikom serwisu porównania ofert produktów finansowych podmiotów współpracujących z MalitaTM Tomasz Marczewski.

Przedstawione w serwisie super-rata.pl przykłady nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ostateczna wysokość opłat i całkowity koszt produktów przedstawiony zostanie przez podmiot zawierający umowę z użytkownikiem serwisu w ramach tej umowy. Za ewentualne różnice pomiędzy przykładami przedstawionymi w serwisie a umową zawartą przez użytkownika MalitaTM Tomasz Marczewski nie ponosi odpowiedzialności.

Użytkownicy korzystają z serwisu super-rata.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu.

Administratorem danych osobowych jest MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą w Warszawie przy ul.Szajnowicza 1/132, 02-796 Warszawa, NIP: 5252673149, REGON: 36039408.. Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych przez MalitaTM Tomasz Marczewski.

W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z MalitaTM Tomasz Marczewski Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@malitatm.pl.