Warunki pożyczki

Jak otrzymać pożyczkę online w super-rata.pl?

Serwis super-rata.pl pozwala na wnioskowanie o pożyczkę chwilówkę lub pożyczkę na raty w kwocie od 2000 zł do 20 000 zł. Okres na jaki możesz pożyczyć to od 6 do 50 miesięcy. Wybierz kwotę pożyczki i okres czasu na jaki chcesz pożyczyć pieniądz, a następnie wypełnij wniosek swoimi danymi osobowymi i zaakceptuj zgody. Przedstawimy Ci najlepszą dopasowaną ofertę pożyczkową do Twojej potrzeby w której otrzymasz potrzebne pieniądze.

Jaki warunki trzeba spełnić aby otrzymać pożyczkę?

Musisz spełnić następujące warunki:

Pożyczka w super-rata krok po kroku

  1. Wybierz kwotę pożyczki oraz okres na jaki chcesz pożyczyć i podaj swoje podstawowe dane osobowe. Zaznacz niezbędne zgody, a następnie podaj informacje dotyczące zamieszkania, informacje dotyczące serii i numeru dowodu osobistego oraz swoje konto bankowe na które zostanie wypłacona pożyczka. W ostatnim kroku zapytamy o Twoje finanse, informacje o Twoim zatrudnieniu, wydatkach oraz zarobkach.
  2. W następnym kroku Twoje dane będą weryfikowane przez różnych pożyczkodawców. W ciągu maksymalnie 2 minut, system wybierze najlepszą ofertę dopasowaną do Ciebie w której otrzymasz pożyczkę. Nie zamykaj strony i poczekaj na wyświetlenie oferty.
  3. Kiedy pojawi się oferta, wybierz ją i zatwierdź chęć wzięcia pożyczki, oraz zweryfikuj swoją tożsamość za pomocą system Kontomatik (logowania do swojego banku) lub przelewu na 1 grosz.
  4. Czekaj na kontakt z pożyczkodawcą. Być może firma udzielająca pożyczki będzie miała jeszcze jakieś dodatkowe pytania dotyczące Twojego wniosku
  5. Po rozmowie z pożyczkodawcą lub otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, Twoja pożyczka zostanie Ci wypłacona. Pieniądze trafią na Twoje konto nawet w 15 minut. Może to jednak czasami potrwać dłużej, nawet do 24h.

Jak spłacić zaciągnięta pożyczkę?

Pamiętaj, że każde zobowiązanie finansowe należy spłacić w terminie, aby uniknąć przykrych konsekwencji. Kiedy zawrzesz umowę z konkretnym pożyczkodawcą, zostaną przesłane CI wszelki informacje dotyczące spłaty Twojej pożyczki (miejsce, czas, kwota i raty). Wszelki koszty jakie poniesiesz w związku z wzięciem pożyczki lezą po stronie pożyczkodawcy. Pamiętaj, że korzystanie z serwisu super-rata.pl jest bezpłatne, a naszym celem jest jedynie znalezienie najlepszej pożyczki dopasowanej do Twoich potrzeb.

Dlaczego warto korzystać z super-rata.pl?

Tylko na naszej stronie składając jeden wniosek masz szansę na decyzję pozytywną od wielu pożyczkodawców! Nie musisz już składać wielu wniosków u różnych pożyczkodawców i często spotykać się z odmową. Wystarczy, że złożysz jeden wniosek na super-rata.pl i dopasujemy dla Ciebie najlepszą pożyczkę w której pożyczkodawca będzie chciał udzielić Ci pożyczki. Warunki przedstawione w ofertach pożyczek są na bieżąco moderowane, poprawiane i sprawdzane, dlatego zawsze otrzymasz aktualnie najlepsza ofertę. Dzięki skorzystaniu z naszej strony otrzymasz najszybciej i najtaniej pożyczkę.

Właścicielem serwisu super-rata.pl jest MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą w Warszawie przy ul. Szajnowicza 1/132, 02-796 Warszawa, NIP: 5252673149, REGON: 36039408.

Serwis super-rata.pl współpracuje z instytucjami pośrednictwa finansowego, firmami pożyczkowymi w celu umożliwienia użytkownikom serwisu porównania ofert produktów finansowych podmiotów współpracujących z MalitaTM Tomasz Marczewski.

Przedstawione w serwisie super-rata.pl przykłady nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ostateczna wysokość opłat i całkowity koszt produktów przedstawiony zostanie przez podmiot zawierający umowę z użytkownikiem serwisu w ramach tej umowy. Za ewentualne różnice pomiędzy przykładami przedstawionymi w serwisie a umową zawartą przez użytkownika MalitaTM Tomasz Marczewski nie ponosi odpowiedzialności.

Użytkownicy korzystają z serwisu super-rata.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu.

Administratorem danych osobowych jest MalitaTM Tomasz Marczewski z siedzibą w Warszawie przy ul.Szajnowicza 1/132, 02-796 Warszawa, NIP: 5252673149, REGON: 36039408.. Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych przez MalitaTM Tomasz Marczewski.

W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z MalitaTM Tomasz Marczewski Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@malitatm.pl.